Dokumenty
Foto
e-img-2254 e-img-3121 e-img-646 e-img-2970
Reklama

Každý rok sa druhá májová nedeľa nesie v znamení osláv všetkých mamičiek. Ide o medzinárodnú udalosť, keďže nielen u nás na Slovensku, ale aj v mnohých ďalších krajinách sa tento deň oslavuje ako Deň matiek. Je to oslava materstva, obetavosti a lásky matiek voči svojim deťom.

Aj tento rok si sme si u nás v obci pripomenuli tento výnimočný deň, ktorý pripadol na nedeľu 13. mája.
Slávnostné posedenie otvoril príhovorom starosta obce PhDr. Ján Beňuš. Prítomným ženám – matkám poprial pevné zdravie, aby nielen v tento sviatočný deň, ale aj v tých nastávajúcich mali čo najmenej problémov, chvíľ bolesti a smútku. Aby ich sprevádzala pohoda, porozumenie a láska na každom kroku života.
Deti z folklórneho súboru Bzinček pre mamičky a staré mamy uvili kyticu z piesní, básni a tancov, ktorá bola vyjadrením vďaky za ich lásku, starostlivosť a obetavosť.

Podujatie spoluorganizovalo OZ Chuť žiť.

  • Sabrina napísal:

    Hi daar Dirk en Heather. Dankie aan julle ouers vir n wonderlike dag. Dankie dat ons kon deel was van hirdeie geseebnde oomblik in julle lewens. Pas mekaar op, en Heather . Ek het n baie sagte plekkie vir Dirk in my hart. verseker een van my witbroodjies. Ek weet hy sal jou altyd op sy hande dra. Doen ook so aan hom .

Komentáre