Dokumenty
Foto
e-img-2928 e-img-640 e-img-2945 e-img-3056
Reklama

V sobotu 14.7.2012 sa na futbalovom ihrisku na Bzinách uskutočnil v spolupráci Farského úradu v Kňažej a obce Bziny a OZ Chuť žiť  2. ročník futbalového turnaja. Súťažilo sa v dvoch kategóriách – mladší a starší. V mladšej kategórii sa predstavilo 5 tímov, kde po vzájomných zápasoch 1. miesto vyhral tím FC Durajovci, druhé skončili Bziny a na treťom mieste sa umiestnili chlapci z Pucova.

Staršej kategórie sa zúčastnilo 7 tímov. Hralo sa v dvoch skupinách z ktorých postúpili 2 najlepšie tímy do semifinále. V prvom semifinále si to proti sebe rozdali tím Jedna 0 a tím MTTA. Nakoniec sa z postupu do finále tešili MTTA, ktorí vyhrali na penalty 2:1. V druhom semifinále sa stretli tímy Bziny a K7, kde sa taktiež rozhodlo až po penaltách, kde Bziny vyhrali 2:0. V boji o tretie miesto medzi Jedna 0 a K7 sa zápas skončil nerozhodne 1:1 a po penaltách mali viac šťastia hráči z tímu K7 a získali tak 3. miesto na turnaji. Vo finále nakoniec s prehľadom vyhrali Bziny nad tímom MTTA 5:3 a vybojovali si tak 1. miesto

  • Divya napísal:

    Kto nie je schopnfd zniesť kriktiu akoby ani nežil . Prečo schvaľovnie Divozienka to dosť dobre vystihla, ale v bodoch:Ghetto nie je blog a me1 svoje zameranie. (Stalo sa, že predspevok bol skf4r politickou kampaňou, než umeleckfdm dielom)Proble9my s editorom (keď to prispievateľ nevie upraviť se1m, tak mu to niekto upraviť mused), takfdch ľuded je viac ako len Biron, ktorfd si postup pedsania a odsadzovania textu neprečedtaliPrevencia zafloodovania GhettaVyrovne1vanie si osobnfdch veced prostrednedctvom predspevkov (aj to tu už bolo)Vkladanie tagu do predspevkov a zaradzovanie do kategf3ried (Istfd štandard tu chcem udržať) tu by som poprosil Divozienku, aby MORE do predspevkov vkladala. Značka na rozdelenie predspevku na to, čo sa zobrazed na hlavnej stre1nke a na zvyšokGramatikaBiron, minime1lne jeden z tfdch df4vodov som spomenul už vyššie, takže prosedm, aby si čedtal to, čo pedšem a nie len vždy opakoval neopodstatnenosť gramatickej kontroly. A aby sa nepovedalo, že avizovanfa chybu neriešime, tak: Chyba nie je u ne1s. Editor, ktorfd je na Ghette, me1 svoje špecifike1 a treba sa s nedm naučiť pracovať. Ak sa to naučiť nemieniš, tak sa potom nesťažuj.Padrino je jedinfd, kto sa mi ozval už predtfdm, no me1 pravdu s tou gramatikou. Porozpre1vam sa so zvyškom redakcie a uvidedme, čo s nedm.A tak ako to napedsala divozienka s tfdmi 5-6 predspevkami to pf4vodne malo fungovať. Ale nemf4žem dať pre1va na samostatne9 vkladanie predspevkov niekomu, kto do predspevku nevložed MORE tag. Aby ste si nemysleli, že ve1m niečo odopieram, tak nech sa pe1či zoznam akceptovanfdch autorov: Padrino, annirkaj, divozienka, Filthy Thoughts, Henry Gee, Lennelka, rabdzi, zimanJa budem len re1d, ak sa pridajfa ďalšed. Momente1lne k tomu me1 najbližšie (i keď je tu asi najkratšie) hodpatkany, lebo spĺňa podmienky.

Komentáre